قسمت؟!!

برای پيشرفت هیچ وقت دیر نیست. برای سرعت گرفتن هم همینطور. اما باید مراقب باشید. با احتیاط حرکت کنید! توی این جاده خیس و لغزنده زندگی. که به غیر از کلی خطر و موانع که سر راهت هست، خیلی چیزای دیگه هم می تونه جلوی تو رو بگیره. خیلی چیزا که وقتی ما توی کارهامون کم میاریم. اسمشو میذاریم قسمت. می گیم قسمت نبود که فلان بشه!

 واقعا این طوره؟ واقعا قسمت وجود داره؟ نظر شما چیه؟

/ 6 نظر / 43 بازدید
Sima

بله که وجود داره... سرنوشت ما رو کيهان ها تعيين می کنن ما نميتو نيم تغييرشون بديم ولی می تونيم بهشون جهت بديم

Sam

قسمت؟...وجود نداره...!هيچ ادمی نميگه که چون نتونستم برم دانشگاه ضعيف بودم ميگه قسمتم اين بوده...!

Maryam

سلام وبلاگ قشنگی داری.برای موفقيت و پيشرفت اراده قوی هم لازمه که تا اون نباشه هيچی انجام نمی شه.البته من هم به قسمت اعتقاد دارم.خيلي هم اعتقاد دارم .ولی يه سری که دارای مديوم زيادی هستند می گن که می شه تو قسمتهم دست برد اون با مسائل ماورای زمينی .مثله دعای خيلی قوي.يا حتی صدقه وخيرات.موفق باشی.

آرش

با عرض سلام. داستاهای تخیلی من و اژدها با داستان "نجات درخت کهن: خوان دوم - افسانه سرزمین رویاها" به روز شد.

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

آیدا

قسمت همون چیزیه که هر آدمی برای خودش رقم می زنه. اما چون جزء اثرات ماورائی اعمالشه، فکر می کنه خودش در تعیین اون هیچ نقشی نداره.